Złota Szkoła

Gościmy

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka od 1.IV.2013

3602627
Dziś
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Ogółem
1021
4712
24620
3552193
84520
92047
3602627

Your IP: 192.168.220.1
Server Time: 2017-09-24 03:34:14
 

Plan grupy I

Plan konsultacji grupy PIERWSZEJ ważny w dniach 23 - 24. 09. 2017r.

 

SOBOTA

 

 

I A LOZ

III A LOZ

III B LOZ

IV A LOZ

LP

DZWONKI

 

 

 

 

 

 

Opiekun:

Anita Krasińska

Opiekun:

Barbara Zawadzińska

Opiekun:

Małgorzata Wonsewicz

Opiekun:

Ilona Draheim

1

8.00-8.45

MATEMATYKA

E.SZ.    11

BIOLOGIA

A.K.            8

HISTOR. I SPOŁ.

B.Z.          7

J.POLSKI

J.M.          9

2

8.50-9.35

MATEMATYKA

E.SZ.        11

BIOLOGIA

A.K.         8

WOS

B.Z.           7

J.POLSKI

J.M.            9

3

9.40-10.25

MATEMATYKA

E.SZ.        11

WOS

B.Z.        7

BIOLOGIA

A.K.            8

J.POLSKI

J.M.              9

4

10.30-11.15

J.POLSKI

J.M.          9

WOS

B.Z.          7

BIOLOGIA

A.K.             8

BIOLOGIA

U.F.           11

5

11.30-12.15

HISTORIA

B.Z.            7

BIOLOGIA

A.K.            8

J.POLSKI

J.M.              9

BIOLOGIA

U.F.          11

6

12.20-13.05

HISTORIA

B.Z.            7

BIOLOGIA

A.K.          8

J.POLSKI

J.M.             9

MATEMATYKA

I.D.           10

7

13.10-13.55

J.POLSKI

J.M.             9

WOS

B.Z.          7

BIOLOGIA

A.K.            8

MATEMATYKA

I.D.            10

8

14.00-14.45

J.POLSKI

J.M.            9

J.POLSKI

M.L-B           7

BIOLOGIA

A.K.              8

BIOLOGIA

U.F.          11

9

14.50-15.35

CHEMIA

A.K.           8

J.POLSKI

M.L-B        7

MATEMATYKA

I.D.               10

BIOLOGIA

U.F.          11

10

15.40-16.25

 

 

 

 

 

 

NIEDZIELA

 

 

I A LOZ

III A LOZ

III B LOZ

IV A LOZ

LP

DZWONKI

 

 

 

 

 

 

Opiekun:

Anita Krasińska

Opiekun:

Barbara Zawadzińska

Opiekun:

Małgorzata Wonsewicz

Opiekun:

Ilona Draheim

1

8.00-8.45

GEOGRAFIA

K.W.       9

MATEMATYKA

E.SZ.       11

WOS

B.Z.           8

J.ANGIELSKI

M.W.           7

2

8.50-9.35

GEOGRAFIA

K.W.          9

MATEMATYKA

E.SZ.       11

WOS

B.Z.            8

J.ANGIELSKI

M.W.          7

3

9.40-10.25

J.ANGIELSKI

M.W.           7

MATEMATYKA

E.SZ.         11

J.POLSKI

J.M.           9

HISTOR. I SPOŁ.

B.Z.              8

4

10.30-11.15

J.ANGIELSKI

M.W.         7

HISTOR. I SPOŁ.

B.Z.          8

J.POLSKI

J.M.            9

MATEMATYKA

I.D.              10

5

11.30-12.15

WOS

B.Z.            8

J.ANGIELSKI

M.W.          7

MATEMATYKA

I.D.            10

J.POLSKI

J.M.            9

6

12.20-13.05

PODS.PRZED.

B.Z.            8

J.ANGIELSKI

M.W.        7

MATEMATYKA

I.D.           10

J.POLSKI

J.M.             9

7

13.10-13.55

FIZYKA

A.T.           16

J.POLSKI

M.L-B         9

J.ANGIELSKI

M.W.           7

MATEMATYKA

I.D.          10

8

14.00-14.45

FIZYKA

A.T.          16

J.POLSKI

M.L-B          9

J.ANGIELSKI

M.W.           7

MATEMATYKA

I.D.            10

9

14.50-15.35

 

 

 

 

 

10

15.40-16.25

 

 

 

 

 

 

ZSEA Złotą Szkołą

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum  Ekonomiczne nr I w ZSE-A w Bydgoszczy jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”.