Złota Szkoła

Gościmy

Odwiedza nas 179 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka od 1.IV.2013

5759273
Dziś
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Ogółem
7340
7076
52427
5649800
182435
211669
5759273

Your IP: 192.168.220.1
Server Time: 2018-09-23 23:03:26

Plan grupy I

Plan zajęć (konsultacji zbiorowych) ważny w dniach 22 - 23. 09. 2018r.

 

SOBOTA

 

 

I A LOZ

LP

DZWONKI

 

 

 

Opiekun:

Barbara Zawadzińska

1

8.00-8.45

MATEMATYKA

E.SZ.                  11

2

8.50-9.35

MATEMATYKA

E.SZ.                  11

3

9.40-10.25

MATEMATYKA

E.SZ.                  11

4

10.30-11.15

HISTORIA

B.Z.                       9

5

11.30-12.15

HISTORIA

B.Z.                       9

6

12.20-13.05

HISTORIA

B.Z.                       9

7

13.10-13.55

HISTORIA

B.Z.                       9

8

14.00-14.45

FIZYKA

A.T.                     16

9

14.50-15.35

FIZYKA

A.T.                     16

 

NIEDZIELA

 

 

I A LOZ

LP

DZWONKI

 

 

 

Opiekun:

Barbara Zawadzińska

1

8.00-8.45

J.POLSKI

B.K.                       9

2

8.50-9.35

J.POLSKI

B.K.                       9

3

9.40-10.25

J.POLSKI

B.K.                       9

4

10.30-11.15

HISTORIA

B.Z.                       9

5

11.30-12.15

HISTORIA

B.Z.                       9

6

12.20-13.05

WOS

B.Z.                       9

7

13.10-13.55

WOS

B.Z.                       9

8

14.00-14.45

WOS

B.Z.                       9

 

Plan zajęć (konsultacji zbiorowych) ważny w dniach 29 - 30. 09. 2018r.

 

SOBOTA

 

 

III A LOZ

III B LOZ

V A LOZ

V B LOZ

VI A LOZ

LP

DZWONKI

 

 

 

 

 

 

 

Opiekun:

Anita Krasińska

Opiekun:

Barbara Klekot

Opiekun:

Barbara Zawadzińska

Opiekun:

Małgorzata Wonsewicz

Opiekun:

Barbara Klekot

1

8.00-8.45

MATEMATYKA

E.SZ.       11

BIOLOGIA

A.K.         8

WOS

B.Z.       13

J.POLSKI

B.K.            9

BIOLOGIA

U.F.         10

2

8.50-9.35

MATEMATYKA

E.SZ.      11

BIOLOGIA

A.K.            8

WOS

B.Z.           13

J.POLSKI

B.K.             9

BIOLOGIA

U.F.          10

3

9.40-10.25

MATEMATYKA

E.SZ.        11

BIOLOGIA

A.K.            8

WOS

B.Z.          13

J.POLSKI

B.K.            9

BIOLOGIA

U.F.          10

4

10.30-11.15

BIOLOGIA

A.K.           8

J.ANGIELSKI

M.W.       7

MATEMATYKA

E.SZ.        11

WOS

B.Z.           13

J.POLSKI

B.K.            9

5

11.30-12.15

BIOLOGIA

A.K.            8

J.ANGIELSKI

M.W.        7

MATEMATYKA

E.SZ.         11

WOS

B.Z.          13

J.POLSKI

B.K.             9

6

12.20-13.05

WOS

B.Z.          13

J.POLSKI

B.K.          9

BIOLOGIA

A.K.          8

J.ANGIELSKI

M.W.           7

MATEMATYKA

E.SZ.       11

7

13.10-13.55

WOS

B.Z.           13

J.POLSKI

B.K.            9

BIOLOGIA

A.K.            8

J.ANGIELSKI

M.W.           7

MATEMATYKA

E.SZ.       11

8

14.00-14.45

J.POLSKI

B.K.           9

HIS. I SPOŁ.

B.Z.       13

J.POLSKI

M.L-B       10

BIOLOGIA

A.K.            8

MATEMATYKA

E.SZ.        11

9

14.50-15.35

J.POLSKI

B.K.            9

HIS. I SPOŁ.

B.Z.        13

J.POLSKI

M.L-B         10

BIOLOGIA

A.K.              8

 

 

NIEDZIELA

 

 

III A LOZ

III B LOZ

V A LOZ

V B LOZ

VI A LOZ

LP

DZWONKI

 

 

 

 

 

 

 

Opiekun:

Anita Krasińska

Opiekun:

Barbara Klekot

Opiekun:

Barbara Zawadzińska

Opiekun:

Małgorzata Wonsewicz

Opiekun:

Barbara Klekot

1

8.00-8.45

WOS

B.Z.          13

J.POLSKI

B.K.         9

J.POLSKI

M.L-B        10

BIOLOGIA

A.K.             8

MATEMATYKA

E.SZ.        11

2

8.50-9.35

HIS. I SPOŁ.

B.Z.             13

J.POLSKI

B.K.            9

J.POLSKI

M.L-B          10

BIOLOGIA

A.K.            8

MATEMATYKA

E.SZ.         11

3

9.40-10.25

BIOLOGIA

A.K.               8

WOS

B.Z.         13

J.POLSKI

M.L-B           10

J.POLSKI

B.K.             9

MATEMATYKA

E.SZ.         11

4

10.30-11.15

J.ANGIELSKI

M.W.            7

WOS

B.Z.        13

BIOLOGIA

A.K.             8

MATEMATYKA

E.SZ.           11

J.POLSKI

B.K.           9

5

11.30-12.15

J.ANGIELSKI

M.W.           7

WOS

B.Z.          13

BIOLOGIA

A.K.            8

MATEMATYKA

E.SZ.         11

J.POLSKI

B.K.             9

6

12.20-13.05

BIOLOGIA

A.K.           8

MATEMATYKA

W.M.        10

HISTOR. I SPOŁ.

B.Z.          13

MATEMATYKA

E.SZ.         11

J.ANGIELSKI

M.W.            7

7

13.10-13.55

J.POLSKI

B.K.              9

MATEMATYKA

W.M.         10

BIOLOGIA

A.K.              8

WOS

B.Z.            13

J.ANGIELSKI

M.W.          7

8

14.00-14.45

J.POLSKI

B.K.               9

MATEMATYKA

W.M.          10

J.ANGIELSKI

M.W.          7

HIS. I SPOŁ.

B.Z.          13