Złota Szkoła

Gościmy

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka od 1.IV.2013

3602604
Dziś
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Ogółem
998
4712
24597
3552193
84497
92047
3602604

Your IP: 192.168.220.1
Server Time: 2017-09-24 03:33:28
 

Plan grupy II

Plan konsultacji grupy DRUGIEJ ważny w dniach  30.09. - 01. 10. 2017r.

 

SOBOTA

 

 

V A  LOZ

V B LOZ

V C  LOZ

VI A LOZ

LP

DZWONKI

 

 

 

 

 

 

Opiekun:

Małgorzata Wonsewicz

Opiekun:

Ilona Draheim

Opiekun:

Barbara Zawadzińska

Opiekun:

Anita Krasińska

1

8.00-8.45

MATEMATYKA

E.Sz.       11

MATEMATYKA

I.D.         10

J.ANGIELSKI

M.W.         7

BIOLOGIA

A.K.         13

2

8.50-9.35

MATEMATYKA

E.Sz.        11

MATEMATYKA

I.D.          10

J.ANGIELSKI

M.W.         7

BIOLOGIA

A.K.         13

3

9.40-10.25

MATEMATYKA

E.Sz.       11

MATEMATYKA

I.D.         10

J.POLSKI

M.B.          9

BIOLOGIA

A.K.          13

4

10.30-11.15

J.ANGIELSKI

M.W.             7

PRZYRODA

A.K.          13

MATEMATYKA

I.D.            10

J.POLSKI

M.B.          9

5

11.30-12.15

J.ANGIELSKI

M.W.           7

PRZYRODA

A.K.         13

MATEMATYKA

I.D.          10

J.POLSKI

M.B.         9

6

12.20-13.05

J.POLSKI

E.M.    czytelnia

J.ANGIELSKI

M.W.         7

J.POLSKI

M.B.          9

BIOLOGIA

A.K.          13

7

13.10-13.55

J.POLSKI

E.M.     czytelnia

HISTOR. I SPOŁ.

B.Z.          7

J.POLSKI

M.B.          9

BIOLOGIA

A.K.       13

8

14.00-14.45

WOS

B.Z.            7

J.POLSKI

M.B.         9

PRZYRODA

A.K.         13

 

9

14.50-15.35

WOS

B.Z.            7

J.POLSKI

M.B.          9

PRZYRODA

A.K.           13

 

10

15.40-16.25

 

 

 

 

 

 

NIEDZIELA

 

 

V A  LOZ

V B LOZ

V C  LOZ

VI A LOZ

LP

DZWONKI

 

 

 

 

 

 

Opiekun:

Małgorzata Wonsewicz

Opiekun:

Ilona Draheim

Opiekun:

Barbara Zawadzińska

Opiekun:

Anita Krasińska

1

8.00-8.45

BIOLOGIA

U.F.          11

MATEMATYKA

I.D.         10

J.ANGIELSKI

M.W.           7

J.POLSKI

M.B.          9

2

8.50-9.35

BIOLOGIA

U.F.           11

MATEMATYKA

I.D.           10

J.ANGIELSKI

M.W.          7

J.POLSKI

M.B.           9

3

9.40-10.25

WOS

B.Z.          13

J.POLSKI

M.B.            9

MATEMATYKA

I.D.            10

J.ANGIELSKI

M.W.          7

4

10.30-11.15

HISTOR. I SPOŁ.

B.Z.        13

J.POLSKI

M.B.           9

MATEMATYKA

I.D.           10

J.ANGIELSKI

M.W.          7

5

11.30-12.15

BIOLOGIA

U.F.         11

J.POLSKI

M.B.                      9

MATEMATYKA

I.D.                      10

WOS

B.Z.                     13

6

12.20-13.05

BIOLOGIA

U.F.        11

J.ANGIELSKI

M.W.           7

HISTOR. I SPOŁ.

B.Z.         13

MATEMATYKA

I.D.         10

7

13.10-13.55

J.POLSKI

E.M.          13

J.ANGIELSKI

M.W.         7

J.POLSKI

M.B.          9

MATEMATYKA

I.D.          10

8

14.00-14.45

J.POLSKI

E.M.           13

J.ANGIELSKI

M.W.        7

J.POLSKI

M.B.           9

 

9

14.50-15.35

 

 

 

 

 

10

15.40-16.25

 

 

 

 

 

 

ZSEA Złotą Szkołą

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum  Ekonomiczne nr I w ZSE-A w Bydgoszczy jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”.