Złota Szkoła

Gościmy

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka od 1.IV.2013

4384601
Dziś
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Ogółem
628
3763
20212
4319239
132207
180677
4384601

Your IP: 192.168.220.1
Server Time: 2018-02-23 03:42:27

Plan grupy II

Plan konsultacji grupy DRUGIEJ ważny w dniach 03 - 04. 03. 2018r.

 

SOBOTA

 

 

II A LOZ

IV A LOZ

IV B LOZ

V A LOZ

LP

DZWONKI

 

 

 

 

 

 

Opiekun:

Anita Krasińska

Opiekun:

Barbara Zawadzińska

Opiekun:

Małgorzata Wonsewicz

Opiekun:

Ilona Draheim

1

8.00-8.45

MATEMATYKA

E.Sz.            11

WOS

B.Z.            16

BIOLOGIA

A.K.               8

MATEMATYKA

I.D.                    10

2

8.50-9.35

MATEMATYKA

E.Sz.           11

WOS

B.Z.                16

BIOLOGIA

A.K.                8

MATEMATYKA

I.D.                 10

3

9.40-10.25

MATEMATYKA

E.Sz.          11

WOS

B.Z.               16

BIOLOGIA

A.K.             8

MATEMATYKA

I.D.           10

4

10.30-11.15

BIOLOGIA

A.K.              8

MATEMATYKA

E.Sz.             11

WOS

B.Z.           16

J.POLSKI

J.M.               9

5

11.30-12.15

BIOLOGIA

A.K.               8

MATEMATYKA

E.Sz.              11

WOS

B.Z.          16

J.POLSKI

J.M.                 9

6

12.20-13.05

GEOGRAFIA

K.W.             7

MATEMATYKA

E.Sz.             11

WOS

B.Z.             16

J.POLSKI

J.M.              9

7

13.10-13.55

GEOGRAFIA

K.W.           7

BIOLOGIA

A.K.               8

J.POLSKI

J.M.             9

HISTOR. I SPOŁ.

B.Z.             16

8

14.00-14.45

HISTORIA

B.Z.            16

BIOLOGIA

A.K.                 8

J.POLSKI

J.M.              9

BIOLOGIA

U.F.              02

9

14.50-15.35

HISTORIA

B.Z.           16

BIOLOGIA

A.K.              8

 

BIOLOGIA

U.F.            02

 

NIEDZIELA

 

 

II A LOZ

IV A LOZ

IV B LOZ

V A LOZ

LP

DZWONKI

 

 

 

 

 

 

Opiekun:

Anita Krasińska

Opiekun:

Barbara Zawadzińska

Opiekun:

Małgorzata Wonsewicz

Opiekun:

Ilona Draheim

1

8.00-8.45

PODS.PRZED.

B.Z.            16

J.POLSKI

M.L-B            04

J.ANGIELSKI

M.W.           7

BIOLOGIA

U.F.            02

2

8.50-9.35

PODS.PRZED.

B.Z.             16

J.POLSKI

M.L-B           04

J.ANGIELSKI

M.W.           7

BIOLOGIA

U.F.            02

3

9.40-10.25

J.POLSKI

J.M.             9

J.POLSKI

M.L-B             04

WOS

B.Z.               16

J.ANGIELSKI

M.W.               7

4

10.30-11.15

J.POLSKI

J.M.              9

J.POLSKI

M.L-B             04

HISTOR. I SPOŁ.

B.Z.           16

J.ANGIELSKI

M.W.               7

5

11.30-12.15

J.ANGIELSKI

M.W.             7

HISTOR. I SPOŁ.

B.Z.               16

J.POLSKI

J.M.             9

MATEMATYKA

I.D.              10

6

12.20-13.05

J.ANGIELSKI

M.W.              7

HISTOR. I SPOŁ.

B.Z.             16

J.POLSKI

J.M.              9

MATEMATYKA

I.D.             10

7

13.10-13.55

FIZYKA

A.T.            16

J.ANGIELSKI

M.W.               7

MATEMATYKA

I.D.              10

J.POLSKI

J.M.               9

8

14.00-14.45

FIZYKA

A.T.            16

J.ANGIELSKI

M.W.              7

MATEMATYKA

I.D.              10

J.POLSKI

J.M.              9

9

14.50-15.35

 

 

 

MATEMATYKA

I.D.             10