Złota Szkoła

Gościmy

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka od 1.IV.2013

4764188
Dziś
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Ogółem
206
4857
34735
4686009
169768
188634
4764188

Your IP: 192.168.220.1
Server Time: 2018-04-27 00:54:20

Plan grupy II

Plan konsultacji grupy DRUGIEJ ważny w dniach 05 - 06. 05. 2018r.

 

SOBOTA

LP

DZWONKI

II A LOZ

IV A LOZ

IV B LOZ

V A LOZ

 

 

 

 

Opiekun:

Anita Krasińska

Opiekun:

Barbara Zawadzińska

Opiekun:

Małgorzata Wonsewicz

Opiekun:

Ilona Draheim

1

8.00-8.45

WOS

B.Z.            16

MATEMATYKA

E.Sz.             B

J.POLSKI

J.M.          14

BIOLOGIA

U.F.               13

2

8.50-9.35

WOS

B.Z.                16

MATEMATYKA

E.Sz.                B

J.POLSKI

J.M.               14

BIOLOGIA

U.F.                13

3

9.40-10.25

HISTORIA

B.Z.               16

MATEMATYKA

E.Sz.                 B

J.POLSKI

J.M.             14

BIOLOGIA

U.F.             13

4

10.30-11.15

MATEMATYKA

E.Sz.                B

WOS

B.Z.               16

BIOLOGIA

A.K.              13

J.POLSKI

J.M.               14

5

11.30-12.15

MATEMATYKA

E.Sz.                B

WOS

B.Z.              16

BIOLOGIA

A.K.               13

J.POLSKI

J.M.              14

6

12.20-13.05

J.POLSKI

J.M.                14

BIOLOGIA

A.K.            13

HISTOR. I SPOŁ.

B.Z.                 16

MATEMATYKA

I.D.                 B

7

13.10-13.55

J.POLSKI

J.M.              14

BIOLOGIA

A.K.               13

HISTOR. I SPOŁ.

B.Z.            16

MATEMATYKA

I.D.                  B

8

14.00-14.45

GEOGRAFIA

K.W.              13

J.POLSKI

M.L-B             14

MATEMATYKA

I.D.               B

HISTOR. I SPOŁ.

B.Z.               16

9

14.50-15.35

GEOGRAFIA

K.W.              13

J.POLSKI

M.L-B          14

MATEMATYKA

I.D.            B

HISTOR. I SPOŁ.

B.Z.             16

 

NIEDZIELA

 

LP

 

 

DZWONKI

 

II A LOZ

IV A LOZ

IV B LOZ

V A LOZ

 

 

 

 

Opiekun:

Anita Krasińska

Opiekun:

Barbara Zawadzińska

Opiekun:

Małgorzata Wonsewicz

Opiekun:

Ilona Draheim

1

8.00-8.45

J.ANGIELSKI

M.W.               A

BIOLOGIA

A.K.              13

WOS

B.Z.           16

MATEMATYKA

I.D.               14

2

8.50-9.35

J.ANGIELSKI

M.W.              A

BIOLOGIA

A.K.             13

WOS

B.Z.           16

MATEMATYKA

I.D.                 14

3

9.40-10.25

CHEMIA

A.K.             13

J.ANGIELSKI

M.W.                A

WOS

B.Z.             16

MATEMATYKA

I.D.                 14

4

10.30-11.15

HISTORIA

B.Z.              16

J.ANGIELSKI

M.W.               A

BIOLOGIA

A.K.            13

J.POLSKI

J.M.               14

5

11.30-12.15

J.ANGIELSKI

M.W.              A

WOS

B.Z.               B

BIOLOGIA

A.K.            13

J.POLSKI

J.M.               14

6

12.20-13.05

INFORMATYKA

A.T.               16

HISTOR. I SPOŁ.

B.Z.                B

J.POLSKI

J.M.           14

BIOLOGIA

U.F.              13

7

13.10-13.55

INFORMATYKA

A.T.              16

J.POLSKI

M.L-B             B

J.POLSKI

J.M.           14

BIOLOGIA

U.F.              13

8

14.00-14.45

INFORMATYKA

A.T.            16

J.POLSKI

M.L-B             B

J.POLSKI

J.M.           14

BIOLOGIA

U.F.                13