Złota Szkoła

Gościmy

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka od 1.IV.2013

4384663
Dziś
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Ogółem
690
3763
20274
4319239
132269
180677
4384663

Your IP: 192.168.220.1
Server Time: 2018-02-23 03:52:13

SESJA EGZAMINACYJNA

SESJA EGZAMINACYJNA

LISTOPAD - GRUDZIEŃ 2017

 

EGZAMINY PISEMNE DLA SEMESTRU VI A LO

 

SEMESTR

DATA

DZIEŃ

GODZINA

SALA

PRZEDMIOT

NAUCZYCIEL

VI  LO

17.11.17r.

piątek

16.00 – 18.15

7

język angielski

mgr Małgorzata Wonsewicz

 

18.11.17r.

sobota

8.00 – 10.15

10

język polski

mgr Marta Binek

 

19.11.17r.

niedziela

8.00 – 10.15

10

matematyka

mgr Ilona Draheim

 

 

EGZAMINY USTNE DLA SEMESTRU VI A LO

 

SEMESTR

DATA

DZIEŃ

GODZINA

SALA

PRZEDMIOT

NAUCZYCIEL

VI  LO

29.11.17r.

środa

16.00

10

matematyka

mgr Ilona Draheim

 

02.12.17r.

sobota

8.00

9

język polski

mgr Marta Binek

 

06.12.17r.

środa

16.00

7

język angielski

mgr Małgorzata Wonsewicz

 

08.12.17r.

piątek

16.00

8

wos

mgr Barbara Zawadzińska

 

10.12.17r.

niedziela

8.00

8

biologia

mgr Anita Krasińska

 

 

SESJA EGZAMINACYJNA DLA SEMESTRÓW I – V :   STYCZEŃ’  2018

 

EGZAMINY PISEMNE

 

SEMESTR

DATA

DZIEŃ

GODZINA

PRZEDMIOT

NAUCZYCIEL

I A LO

02.01.18r.

wtorek

16.00 – 17.30

język polski

mgr Jolanta Markwitan

 

03.01.18r.

środa

16.00 – 17.30

matematyka

mgr Ewa Szmagalska

 

 

 

 

 

 

 

04.01.18r.

czwartek

16.00 – 17.30

język angielski

mgr Małgorzata Wonsewicz

 

 

 

 

 

 

III A LO

02.01.18r.

wtorek

16.00 – 17.30

język angielski

mgr Małgorzata Wonsewicz

 

03.01.18r.

środa

16.00 – 17.30

język polski

mgr Marzena Lemańska-Burzyńska

 

04.01.18r.

czwartek

17.45 – 19.15

matematyka

mgr Ewa Szmagalska

 

 

 

 

 

 

III B LO

02.01.18r.

wtorek

17.45 – 19.15

język angielski

mgr Małgorzata Wonsewicz

 

04.01.18r.

czwartek

16.00 – 17.30

matematyka

mgr Ilona Draheim

 

05.01.18r

piątek

16.00 – 17.30

język polski

mgr Jolanta Markwitan

 

 

 

 

 

 

IV A LO

03.01.18r.

środa

16.00 – 17.30

język angielski

mgr Małgorzata Wonsewicz

 

04.01.18r.

czwartek

17.45 – 19.15

matematyka

mgr Ilona Draheim

 

05.01.18r

piątek

17.45 – 19.15

język polski

mgr Jolanta Markwitan

 

 

 

 

 

 

V A LO

02.01.18r

wtorek

16.00 – 17.30

język polski

mgr Ewa Majcherek

 

03.01.18r.

środa

17.45 – 19.15

język angielski

mgr Małgorzata Wonsewicz

 

04.01.18r.

czwartek

16.00 – 17.30

matematyka

mgr Ewa Szmagalska

 

 

 

 

 

 

V B LO

02.01.18r.

wtorek

16.00 – 17.30

język polski

mgr Marta Binek

 

03.01.18r.

środa

16.00 – 17.30

matematyka

mgr Ilona Draheim

 

04.01.18r.

czwartek

17.45 – 19.15

język angielski

mgr Małgorzata Wonsewicz

 

 

 

 

 

 

V C LO

02.01.18r.

wtorek

17.45 – 19.15

język polski

mgr Marta Binek

 

03.01.18r.

środa

17.45 – 19.15

matematyka

mgr Ilona Draheim

 

05.01.18r

piątek

15.00 – 16.30

język angielski

mgr Małgorzata Wonsewicz

 

EGZAMINY USTNE

SEMESTR

DATA

DZIEŃ

GODZINA

PRZEDMIOT

NAUCZYCIEL

I A LO

08.01.18r.

poniedziałek

16.00

wos

mgr Barbara Zawadzińska

 

08.01.18r.

poniedziałek

18.00

podst. przedsięb.

mgr Barbara Zawadzińska

 

09.01.18r.

wtorek

16.00

język polski

mgr Jolanta Markwitan

 

10.01.18r.

środa

16.00

matematyka

mgr Ewa Szmagalska

 

11.01.18r.

czwartek

18.00

język angielski

mgr Małgorzata Wonsewicz

 

12.01.18r.

piątek

16.00

historia

mgr Barbara Zawadzińska

 

12.01.18r.

piątek

18.00

geografia

mgr Katarzyna Wędzelewska

 

14.01.18r.

niedziela

8.00

informatyka

mgr inż. Alina Tyburek

 

14.01.18r.

niedziela

10.00

fizyka

mgr inż. Alina Tyburek

 

15.01.18r.

poniedziałek

16.00

biologia

mgr Anita Krasińska

 

15.01.18r.

poniedziałek

18.00

chemia

mgr Anita Krasińska

 

 

 

 

 

 

III A LO

08.01.18r.

poniedziałek

16.00

język angielski

mgr Małgorzata Wonsewicz

 

10.01.18r.

środa

16.00

język polski

mgr Marzena Lemańska-Burzyńska

 

11.01.18r.

czwartek

16.00

matematyka

mgr Ewa Szmagalska

 

12.01.18r.

piątek

16.00

biologia

mgr Anita Krasińska

 

15.01.18r.

poniedziałek

16.00

historia i społecz.

mgr Barbara Zawadzińska

 

15.01.18r.

poniedziałek

18.00

wos

mgr Barbara Zawadzińska

 

 

 

 

 

 

III B LO

08.01.18r.

poniedziałek

16.00

język polski

mgr Jolanta Markwitan

 

09.01.18r.

wtorek

16.00

matematyka

mgr Ilona Draheim

 

11.01.18r.

czwartek

16.00

historia i społecz.

mgr Barbara Zawadzińska

 

11.01.18r.

czwartek

18.00

wos

mgr Barbara Zawadzińska

 

13.01.18r.

sobota

8.00

biologia

mgr Anita Krasińska

 

14.01.18r.

niedziela

8.00

język angielski

mgr Małgorzata Wonsewicz

 

 

 

 

 

 

IV A LO

09.01.18r.

wtorek

16.00

historia i społecz.

mgr Barbara Zawadzińska

 

10.01.18r.

środa

16.30

biologia

mgr Urszula Feit

 

11.01.18r.

czwartek

16.00

język angielski

mgr Małgorzata Wonsewicz

 

14.01.18r.

niedziela

8.00

język polski

mgr Jolanta Markwitan

 

15.01.18r.

poniedziałek

16.00

matematyka

mgr Ilona Draheim

 

 

 

 

 

 

V A LO

10.01.18r.

środa

16.00

historia i społecz.

mgr Barbara Zawadzińska

 

10.01.18r.

środa

18.00

wos

mgr Barbara Zawadzińska

 

11.01.18r.

czwartek

16.00

język polski

mgr Ewa Majcherek

 

13.01.18r.

sobota

8.00

matematyka

mgr Ewa Szmagalska

 

14.01.18r.

niedziela

8.00

biologia

mgr Urszula Feit

 

15.01.18r.

poniedziałek

16.00

język angielski

mgr Małgorzata Wonsewicz

 

 

 

 

 

 

V B LO

08.01.18r.

poniedziałek

16.00

język polski

mgr Marta Binek

 

09.01.18r.

wtorek

18.00

historia i społecz.

mgr Barbara Zawadzińska

 

11.01.18r.

czwartek

16.00

przyroda

mgr Anita Krasińska

 

13.01.18r.

sobota

11.00

język angielski

mgr Małgorzata Wonsewicz

 

14.01.18r.

niedziela

8.00

matematyka

mgr Ilona Draheim

 

 

 

 

 

 

V C LO

08.01.18r.

poniedziałek

16.00

przyroda

mgr Anita Krasińska

 

09.01.18r.

wtorek

16.00

język angielski

mgr Małgorzata Wonsewicz

 

11.01.18r.

czwartek

17.00

język polski

mgr Marta Binek

 

13.01.18r.

sobota

8.00

matematyka

mgr Ilona Draheim

 

14.01.18r.

niedziela

8.00

historia i społecz.

mgr Barbara Zawadzińska