Tegoroczne Święto Edukacji Narodowej w murach Ekonomika upłynęło pod hasłem: Igrzyska chwały i prestiżu, co w potocznym rozumieniu można przetłumaczyć jako POCHWAŁKI 2022.

„Wielka Kapituła Zespołu Przedmiotów Humanistycznych” przeniosła zgromadzanych na Olimp - w świat starożytnych bogów greckich. Tytuł Zeusa - boga wszystkich bogów otrzymał pan dyrektor Damian Meller. Tytuł bogini mądrości został przekazany pani wicedyrektor Ewie Szmagalskiej, zaś pani wicedyrektor Sylwia Seroczyńska otrzymała tytuł Hestii - bogini domowego ogniska. Warto podkreślić, że na Olimpie zasiedli wszyscy nauczyciele Ekonomika a wśród docenionych i nagrodzonych znaleźli się także pracownicy administracji i obsługi.

Nic dziwnego, w Ekonomiku pracują najlepsi, którzy każdego dnia działają na rzecz ZSE-A - szkoły z tradycjami i wieloma sukcesami.