Grant Między tekstem a obrazem

W murach Ekonomika, podczas II edycji międzyszkolnego PROJEKTU EDUKACYJNEGO nagrodzonego Bydgoskim Grantem Oświatowym „Między tekstem a obrazem” - przegląd twórczości filmowej i fotograficznej inspirowanej literaturą, oprócz uczestników oraz opiekunów konkursu, pojawili się goście specjalni.

Byli to, m.in. p. Małgorzata Małowińska – dyrektor Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, p. Alina Mazur – dyrektor Zespołu Szkół Handlowych, p. Łukasz Kosiński – dyrektor Miejskiego Ośrodka Edukacji Nauczycieli oraz p. Remigiusz Zawadzki - reżyser i operator, scenarzysta oraz znawca i entuzjasta sztuki filmowej. Galę finałową uświetnił występ Amelii Lisieckiej z klasy 2a. Uczennica zaśpiewała utwory z najnowszej płyty Sanah., poświęconej poezji polskiej.

Między tekstem a obrazem

Warto podkreślić fakt, że w naszym projekcie wzięło udział ok. 80 uczestników, spośród których wszyscy wykazali się kreatywnością, pomysłowością oraz niezbędną w sztuce fotograficznej i filmowej wrażliwością. Choć jury nie miało łatwego zadania, jednogłośnie  wyłoniło zwycięzców.

Między tekstem a obrazem

Między tekstem a obrazem - II edycja WYNIKI

 

Między tekstem a obrazem